13 Haziran 2013 Perşembe

Cenabettin gitti bok gibi gızlara yorum yazdı


Hani diyordum ya facebook la falan uğraşmıyorum.Ama genelde facebook la ilgilenip çelişkiye düşüyordum.Son günlerde facebook dan çıkmıyorum.Çünkü Cenabettin ne haltlar yiyor bakayım diye.Valla gözlerimi bildirimlerden alamadığımdan şaşı olmam muhtemeldir.Peki Cenabettin ne yapıyor?Gündemle ilgili ülkemizin durumuyla ilgili paylaşımlar yorumlar yapıyor.Lakin iki gündür falan bir kızın her fotoğrafını her saçma paylaşımını beğeniyor.Neyse kızın profiline baktım.Meslekdaşlar.Bu yüzden görüşüyor olabilirler mi bilemem.Kızın ilişkisi de var ama bu tabi ki beni rahatlatmıyor.Kız da güzel hani.Göt karı!

Dün yine face açık ben de blog a bakıyorum.Sonra face in dıd dıd diye sohbet sesi geldi bir önceki yazımda bahsettiğim yakışıklı herif sandım ama cenabettin yazmış.Ben ne yazmış diye bakıncaya kadar geçen bir bilemedin iki saniyelik süre de ne yazmış olabileceğini tahmin ettim.'nörüyon' yazmış olabilir.'seni özledim' yazmıştır belki.Ama 'nörüyon' sorusu daha mantıklı geldi.Neyse baktım 'Facebook unda virüs var sürekli arkadaşlar videoma bir el atın dört gündür uğraşıyorum bunun için diye paylaşım yapıyosun' yazmış.
Farkındayım ulan.Keşke nbr falan yazsaydın ona bile razıydım. Ne yapmam lazım falan derken bir kaç cümlelik sohbetin sonunda ben çıkıyorum yazdı.Bende 'evet hadi sohbeti kapat' yazdım.Ben genelde kapatıyorum falan dedi.

Bu gün gün boyunca telefonda konuştuk.Benim header işini falan o çözdü yaptı.Öyle işte herif göz göre göre başka karılara gidiyor.Gitmese sanki benimle olacak.

Gerçi ben de hala konuşuyorum şu yakışıklı herifle.Sürekli trip atmayıp ok by demese belki ona da bir isim veririm.O değil de yok ya o da teselli vermiyor bana.Ya gerçekten istemiyorum herifi ya da Cenabettin e benzetmek istiyorum onu.Mesaj uslubunda dahi Cenabettin i görmek istiyorum.Ama anam bu da otuzüç yaşın da ve (şuan cenabettin aradı efendim efendim diye bağrınsam da ses yok yanlışlıkla aradı heralde.Telefonunun üstüne oturdu sanırım) işte otuzüç yaşında 'napiosun' 'ii' diye mesaj atıyor ya o kısalttığı harfleri kulağına sokasım geliyor.

Yarın onunla buluşacağız Rapunzel in mezuniyet törenine gidecez.Arada bir sevgili olup olmama konusunda muhabbet geçiyor aramızda ama bilmiyorum.Ben değil miyim eskilerden bir cacık olmaz diyen ama hep eskilere dönen.

10 yorum:

heveskar dedi ki...

izahat vermek "cenabettin" kelimesi kullanıldığında ilk akla gelen şeyleri değiştirmez. cahil aklımızla bu kullanımın yanlış olduğunu görüyoruz. kaldı ki müstearlar daha çok sıfat olarak kullanılır. yani düşünce mesele anlaşılır olmaktan çıkıyor. "cenabettin" kelimesini kullanmamalısın yada yanlış anlayan en az bir kişi olduğuna göre bu kelimeyi tevil etmelisin edebilirsen.

14 Haziran 2013 10:38
Elzem dedi ki...

'Neden ilişkin var ? birde evlenmek mi istiyorsun? header ın ve kişiliğinin uyumu? cenabettin neden cenabettin?
Sanane ya sanane?Herif benim sevgilim blog benim blog istediğime istediğim ismi verir istediğimi yazarım
Beğenmiyorsan okuma!Silah mı dayıyorlar para mı veriyorlar okuman için?
İstersen şifreyi falan vereyim de sen yaz
Ya da yazabiliyorsan kendi blog una yaz

15 Haziran 2013 16:12
heveskar dedi ki...

benle konuşmak insanlara iyi gelmiyor, size de bir şey yazmam artık.

15 Haziran 2013 21:39
Adsız dedi ki...

Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your web site is great,
as well as the content!

Feel free to surf to my web blog; online tv izle radyo

22 Haziran 2013 02:32
heveskar dedi ki...

kusuruma bakma, ben sadece biriyle bitip bitmediği belli olmayan bir ilişkin varken başka biriyle, mesela şu sivil polisle konuşmanı anlamadım. cenabettin de dinin cenabeti demek olduğu için kafama takıldı. gerçi t ile yazmışsın.

23 Haziran 2013 21:45
Abdullah Kara dedi ki...

Hmmm... karışık mevzu :) Ne desem bilemedim :) Aslında kendini eleştirirken bi yandan ne yapacağının sinyalini de vermişsin zaten :D

24 Haziran 2013 09:04
Nihal Gümüşay dedi ki...

"Son günlerde facebook dan çıkmıyorum.Çünkü Cenabettin ne haltlar yiyor bakayım diye.Valla gözlerimi bildirimlerden alamadığımdan şaşı olmam muhtemeldir." anlatımına kurban ya, samimi dilini yerim

1 Temmuz 2013 12:09
heveskar dedi ki...

benim yüzümden bloğu mu terkettin yazmıyorsun daha.

1 Temmuz 2013 20:55
gerisi önemli değil... dedi ki...

aynı derede iki kere yıkanılmaz :)

3 Temmuz 2013 22:18
deeptone dedi ki...

yine güldüm.
:)

13 Ağustos 2013 20:31

Yorum Gönder