5 Haziran 2015 Cuma

Bu sefer olacaktı
   Yine uzun zamandır yazmıyorum.Gönül isterdi ki Beyaz dan daha fazla bahsedeyim.Dedim ki işte tamam bu!Bu işte evleneceğim adam.Onu sevip sevmediğim konusunda hep şüphedeydim ama beni mutlu ediyordu bu yüzden onunla ömrümün sonuna kadar geçirebileceğim adamdı.
  Ailem ile tanıştırdım onu.Hem de ilk defa birini ailemle tanıştırdım.Sırf bu yüzden bile evlenmeliydim.Ama sonra ne oldu ?Adam durup dururken soğuk davranmaya başladı.Ve birden bire !Ona onun sevgisine o kadar çok güveniyordum ki böyle davranmasına anlam veremedim.Ve şunu anladım.Ben onu gerçekten seviyormuşum.Sonra aramamaya başladı.Ben deli gibi arayıp açtığında eşek gibi ağladığımı yalvardığımı hatırlıyorum.Ama Beyaz Beyaz değildi artık.İstemiyordu beni.Böyle davranmasının nedenini burdan gitmesi gerektiği için böyle yaptığını söyledi.İnanmadım.Başka birşey vardı ve söylemiyordu.Belki de gerçekten soğumuştu benden, istemiyordu beni.Çok acıyordu canım.Acıdan kıvrandığımı hatırlıyorum.Nefes alamıyordum.
   Tabi ayrıldık..Bir gün nasılsın falan diye mesaj atarken pat diye 'benim bir kızım varmış ' yazdı.Mal gibi kaldım öyle.'Öyleyse ona sahip çık' yazdım.
    Bir kadın çıkmış gelmiş.Kadın dediğim eki sevgilisi işte.Hamile kalmış ama Beyaz a söylememiş.Kaç yıl öyle durmuş ama ben tam evlenecekken pat diye çıkmış.Çok kızgınım o kadına , Beyaz a, kendime.Ulan ben ailemle tanıştırdım seni ya!Aileme rezil oldum , mahcup duruma düştüm.Ama bir yandan da diyorum ki yol yakınken iyi ki kadın ortaya çıkmış.Ya evlendikten sonra çıksaydı?Benden üvey anne bile olmaz ki.
   Bu yazının başlığı 'bu sefer olacak' tı.Yani yazmışım öyle taslakta kalmış.Bide şimdiye bak.

   Sonra başka birşey daha oldu.Kıvırcık ile kavga ettik.Bir adamla birlikteydi.Sonra evli olduğu ortaya çıktı.Ayrıl dedim.Adam zengin parasını yerim dedi.Görünürde de adamı sevmiyordu.Çünkü başka konuştuğu insanlar da vardı.Sonra ayrılacağını söyledi bana.Ama Kıvırcık gitmiş adama 'Ben seni seviyorum ama Elzem istemiyor deyip ağlamış.Elzem den kurtulamıyorum falan demiş.Aslında çok şey demiş arkamdan ama hepsini bilmiyorum.Bunu da tesadüfen öğrendim.Telefonuna bakarken.Ya okuyucu şimdi hani tesadüfendi telefonunu karıştırmışsın kızın deme.Gizli saklı değil yanındayken baktım.Elimdeyken de 'Elzem hakkında konuştuklarını Elzem e söyleyeyim de hayatını karartsın yazmış.Kızı önce bir güzel dövdüm sonra kovdum.
    Lan biz seninle sıçtığımız bokun rengini tahmin edecek kadar yakındık!Bu mu yani ? Bir de Elzem den kurtulamıyorum ne demek?Aynı olay bir kere daha olmuştu seni kovmuştum da gitmemiştin?

   Çok sinirliyim çok .En yakınlarımdan böyle şeyler görmek.Bilmiyorum..

2 yorum:

Su dedi ki...

Senin adina üzüldüm aslinda. Insan tam aski bulunca böyle seylerin olmasi gercekten cok üzücü. Bende bu güne kadar kimseyi evde aileme tanistirmadim bu yüzden bu adimin senin icin ne kadar önemli oldugunu, sonunun böyle olmasina ne kadar üzüldügünü tahmin ediyorum.

7 Haziran 2015 16:19
Dilimin Kemiği Yok dedi ki...

merhhaba blogumu yeni açtım bende beklerım :)

16 Kasım 2017 14:48

Yorum Gönder