28 Ocak 2018 Pazar

Çok utanıyorum

    Yıllar olmuş yazmayalı..Şöyle bir bakayım dedim, yazdıklarımı okudum.Bir kaç tanesini okuduktan sonra, daha fazla dayanamadım, bıraktım.Geri kalanını okumaya cesaretim yok.Onları yazarken ne düşünmüşüm acaba?Başımdan siktiriboktan şeyler geçmiş, komik desen komik değil, anlatmaya bile değmeyecek şeyleri kalkıp bide yazmışım.Hadi yazdım bari anlatımım güzel olsaydı.Yok o da yok, hiç birşey yok!Bunları ciddi ciddi okuyanlar var mıydı acaba?Gerçekten çok utanıyorum.Hayatımdaki utanç verici şeylerden biri de bu blog a bişeyler yazmam oldu.

    Tekrar yazmak istiyorum aslında.Ama bu sefer böyle saçmalamayacağım.Yani umuyorum..Ne yaptım peki bu süre zarfında?Okul bitti, çalışmaya başladım, ayrı eve çıktım.Veee üstelik evlenmek üzereyim!!Yani sanırım..

    Şuan düşünüyorum da ne salakça şeyler yaşamışım.Bu blogda kimlerden bahsedip, kimler için üzülmüşüm.Bu da bir ayrı bi utanç.Ulan resmen geçmişimden utanıyorum!

    Bu blog u açtığım ilk günü hatırlıyorum.Hevesimi,istediğimi..İlk takipçimi bile.Kimler vardı hayatımda, şimdi kimler..Hiç geçmeyecek gibiydi zaman.Utançtan sonra şimdi de duygulandım.O zaman dinleyin..https://www.youtube.com/watch?v=M3cJSo7Zl30

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Yazmaya devam et, öncekiler çok komikti....

26 Şubat 2018 00:13
deeptone dedi ki...

heeeeey, sen haaa :) ay bak sende en çok ilgimi çeken bir ilişkindi. hani, senden biraz büyük olduğunu sölüyodun ve onunla hayatını çok anlatıyodun. gündelik yaşamını :) evde yemek film filan her şeyii :)

22 Mart 2018 22:03
Elzem dedi ki...

Deep :) Bunları hatırlaman..Sevindim, duygulandım :)

10 Nisan 2018 19:33
deeptone dedi ki...

ooo hatırladın bilokunuuuu :)

10 Nisan 2018 19:34

Yorum Gönder